תפריט נגישות
X

בריחת שתן? מחזירים את השליטה על החיים עם מוצרי ספיגה ייעודיים

א  א
12:03
18.2.16
בריחת שתן? מחזירים את השליטה על החיים עם מוצרי ספיגה ייעודיים

האם ידעתם שמיליוני בני אדם בכל רחבי העולם סובלים מבעיות הקשורות בשלפוחית ​​השתן? רבים מהם אף חשים שאין פתרון יעיל ולעתים קרובות נמנעים ממפגשים חברתיים, נמנעים מיצירת קשרים חדשים ואפילו נמנעים מדברים בסיסיים כמו שימוש בתחבורה ציבורית.
למרות הרגשות המגבילים הללו, שני מחקרים רחבי היקף מרחבי העולם, מצביעים על נתון מדהים – 65-70% מאלו החווים בריחת שתן לא פונים לייעוץ או עזרה מגורמי הבריאות המקצועית ולא עושים דבר כדי להתמודד עם מצבם. קיימות לכך מספר סיבות, יחד עם זאת, ישנן גם לא מעט המלצות לשיפור המצב:

מנפו את ההשפעה הרגשית של בריחת שתן  להגברת הבטחון העצמי

אנשים רבים פשוט משלימים עם בריחת שתן, מאמינים שזה חלק נורמלי של תהליך ההזדקנות או שאין הרבה מה לעשות כדי לטפל בתופעה. לחשש מ"תאונת דליפה" יכולה להיות השפעה רגשית עצומה, בכך שמי שחווה בריחת שתן מרגיש מוגבל מאוד.
במחקר שנערך לאחרונה על ידי דיפנד בקרב יותר מ-1,500 אנשים ברחבי אוסטרליה, נמצא כי 71% הצהירו שבריחת השתן שלהם מקשה עליהם להרגיש בטוחים מבחינה חברתית. גורמים המשפיעים על הביטחון כוללים מבוכה מהריח (70%), הרגשת בדידות בגלל התפיסה שהם חווים בעיה של אנשים זקנים (68%)ותחושה של פגיעה באטרקטיביות כלפי המין השני (24%).
הבעיות החברתיות המגבילות נפוצות מאוד בקרב אנשים החווים בריחת שתן, אך עם זאת רבים סובלים בשקט וחושבים שהם לבד בסיפור, בעוד שאחרים לא מסתייעים בעזרה המוצעת להם, ולא מבינים שדליפת שתן לא צריכה לשלוט בחיים.

אל תירתעו ממערכות יחסים אינטימיות

בקרב גברים ונשים החווים בריחת שתן, כרבע נמנעים מלפתח מערכות יחסים חדשות ומרגישים לא אטרקטיביים כלפי המין השני. 20%  מהם טוענים כי הם מקיימים יחסי מין רק לעתים רחוקות והם חשים נבוכים בסיטואציה האינטימית הזו כלפי בן הזוג.
בעיות בשלפוחית ​​השתן יכולות לגרום ללחץ גדול על מערכות יחסים אינטימיות, אבל בהחלט אין סיבה להחמיץ היכרות עם אנשים חדשים. בריחת שתן ניתנת לטיפול, ואפשר לנהל איתה חיים מלאים ופעילים.

השתמשו במוצר הספיגה המתאים – והחזירו את השליטה על החיים שלכם

שימוש במוצר ספיגה נכון יכול לעשות הבדל עצום באיכות החיים של מי שחווה בריחת שתן. 15% מהאנשים החווים בריחת שתן משתמשים במגני תחתון או בתחבושות לבריחת שתן, המתאימים להרטבה קלה, ולא בתחתונים שעוצבו במיוחד לבריחת שתן ברמה בינונית עד כבדה. כמחצית לא משתמשים כלל במוצרי ספיגה. לאור נתונים אלו, כדאי לזכור ששימוש במוצרי ספיגה ייעודיים לבריחת שתן בינונית או כבדה מבטיחים כי תקבלו את ההגנה הנכונה והמתאימה ביותר עבור רמת בריחת השתן שאתם חווים. שימוש במוצר הספיגה הנכון, גם יעזור למנוע ריחות לא נעימים, תוך שמירה על נוחות ודיסקרטית.
אפשרויות טיפול אחרות כוללות אימון מחדש של שלפוחית ​​השתן, תזמון מדויק של הביקור בשירותים, הקפדה על צריכת נוזלים מתאימה, ירידה במשקל באיזורי הבטן וביצוע תרגילים לחיזוק רצפת האגן. כל אלו יכולים להחזיר ולחזק את הביטחון העצמי. כמו כן, מומלץ לשוחח על הנושא עם רופא או אחות, ולהיעזר באפשרויות הרבות האחרות הזמינות עבורם במרפאות, בקופות החולים ובבתי החולים.
תחתון סופג לנשים active fit של דיפנד או תחתון סופג לגברים active fit של דיפנד עוצבו במיוחד כך שירגישו כמו תחתונים אמיתיים, יתאימו במדויק למבנה הגוף – הנשי או הגברי – ויספקו הגנה מירבית מפני בריחת שתן בינונית או כבדה

 • תודה! הקופון בדרך אלייך ב SMS

  נראה שכבר נשלח קופון למספר הטלפון שהוזן.
  מספר טלפון מוגבל לקופון אחד

  לקבלת קופון הנחה
  למגוון מוצרי דיפנד
  למימוש בסופר פארם