תפריט נגישות
X

Depend Real Fit – פשוט ללבוש תחתונים

עברו הימים שפתרונות לבריחת שתן נראו כמו חיתולים. אתה מוזמן להכיר ולהרגיש בעצמך את תחתוני Depend Real Fit החדשים לגבר, שנראים ומרגישים כמו תחתונים אמיתיים ומאפשרים לך להישאר עם הרגל על הגז.

א  א
9:55
25.3.15
Depend Real  Fit – פשוט ללבוש תחתונים

בוא נדבר לרגע עליך – אתה רוצה לטייל עם החברים, להשתולל עם הנכדים, לצאת עם האישה לחופשה רומנטית ובגדול להרגיש נוח עם עצמך בכל סיטואציה – אך אם אתה חווה בריחת שתן אתה יודע שתחושת הנוחות והביטחון העצמי הם לא תמיד מובנים מאליהם.

אז תן לנו לחדש לך – תחתוני Depend Real Fit החדשים לגבר מחזירים לך ולכל הגברים החווים בריחת שתן את תחושת הביטחון ואת היכולת להמשיך וליהנות מהחיים ללא חששות.

"זה נראה ממש כמו תחתונים אמיתיים"

Depend Real Fit החדשים לגבר יוצרים סטנדרט חדש בתחום הפיתרונות לבריחת שתן. התחתונים החדשים מפתיעים בכל פעם מחדש את הצרכנים בגלל 3 תכונות ייחודיות –טכנולוגיה מתקדמת, התאמה מדויקת ודיסקרטיות מלאה.

  • טכנולוגיה מתקדמת – עברו הימים של הפלסטיק והניילון. תחתוני Depend Real Fit החדשים לגבר נראים ומרגישים כמו תחתונים רגילים בזכות חומר ייחודי, דמוי בד, ממנו הם עשויים. השימוש בחומר דמוי בד גורם לתחתונים להראות ולהרגיש כמו תחתונים רגילים. בנוסף, צבע הג'ינס של התחתונים נותן להם מראה של תחתונים רגילים שניתן למצוא בכל ארון.
  • התאמה מדויקת – כמו כל מוצרי Depend, גם תחתוני Depend Real Fit החדשים לגבר מותאמים במיוחד לצרכים שלך כגבר: חגורה אלסטית רכה ונוחה המאפשרת לבישה מהירה, מפתח ירך גמיש להגנה בזמן פעילות ואזור לוכד נוזלים המותאם למבנה הגוף הגברי ומונע בריחת נוזלים וריחות לא נעימים.
  • דיסקרטיות מלאה – העיצוב הייחודי של התחתונים החדשים והשימוש בחומרים מתקדמים הופכים את תחתוני Depend Real Fit החדשים לגבר לדיסקרטיים במיוחד, כך שאתה יכול ללבוש עליהם כל דבר (ג'ינס, בגדי ספורט, מכנסיים קצרים) וללכת איתם לכל מקום (חתונה, פגישה עם חברים, מכון כושר), מבלי לחשוש שמשהו יראה או ידע.

תחתוני Depend Real Fit החדשים לגבר מאפשרים לך ליהנות מהחיים מבלי להתפשר על איכות ונוחות. הזמן עוד היום ערכת התנסות מעוצבת חינם, שתגיע אליך עד הבית. אחרי שתנסה את התחתונים החדשים אתה לא תבין איך הסתדרת בלעדיהם עד היום.