תפריט נגישות
X

אל תגידי "חיתולים למבוגרים"

בואי נתחיל מהדבר החשוב ביותר - תחתוניfor Women Depend הם לא חיתולים למבוגרים! עכשיו אחרי שהורדנו את זה מהלב, את מוזמנת לקרוא עוד על מוצרי for Women Depend המותאמים לאורח החיים שלך, להבין מה ההבדל בינם לבין חיתולים למבוגרים ולגלות שגם אם את חווה בריחת שתן, זאת לא סיבה להפסיק ליהנות מהחיים.

א  א
11:02
25.3.15
אל תגידי "חיתולים למבוגרים"

הדרך הטובה ביותר להבין את ההבדל בין תחתוני for Women  Depend ובין חיתולים למבוגרים היא להחזיק אותם אחד ליד השני, אבל את הרי לא תרוצי עכשיו לחנות הקרובה ותקני שתי חבילות. אז תני לנו להסביר.

ההבדל התהומי בין שני המוצרים נובע מעובדה אחת מאוד חשובה: 1 מתוך 3 מבוגרים, בגילאי 55+, חווה בריחת שתן.

כלומר, 1 מכל 3 מבוגרים שעובר לידך דורש פתרון איכותי, נוח ודיסקרטי, המתאים לאורח החיים שלה (או שלו) הכולל מגוון פעילויות מהליכה לעבודה ועד נופש בחו"ל. נראה לך שהמבוגר הזה, שיכול להיות כל אחד מהחברים ומהחברות שלך יסכים ללבוש חיתול? ברור שלא. בשביל זה יש את תחתוני Depend.

ההבדל בין תחתוני Depend ובין חיתולים למבוגרים

כדי להדגיש את ההבדל התהומי בין שני המוצרים, נעזרנו במספר קטגוריות:

  • למי הם מתאימים – תחתוני for Women  Depend מיועדים לך ולחברים שלך, נשים וגברים בגילאי 55+ שנהנים מאורח חיים דינאמי הכולל עבודה, טיולים, ספורט ועוד. לעומת זאת חיתולים למבוגרים מיועדים לאנשים סיעודיים שזקוקים לעזרה בביצוע פעולות יום-יומיות כגון התלבשות, התפשטות, הליכה ועוד.
  • התאמה מדויקת – תחתוני for Women  Depend מעוצבים כתחתונים, כך שהם מאפשרים התאמה מדויקת של התחתון למבנה הגוף באמצעות מגוון מידות והבחנה בעיצוב בין גברים לנשים, כך שאת בכלל לא תרגישי בהבדל בינם ובין תחתונים רגילים. חיתולים למבוגרים ,לעומת זאת, אינם מותאמים לגוף ויוצרים תחושה של חוסר נוחות.
  • דיסקרטיות – תחתוניfor Women  Depend מספקים דיסקרטיות מלאה באמצעות העיצוב המדויק והטכנולוגיה הייחודית המאפשרת תנועה מרבית ומונעת ריחות ודליפות לא רצויות. כך את יכולה ללבוש מה שבא לך- מכנסיים, חצאית, שמלה – ולהיות בטוחה שאף אחד לא יודע ואף אחד לא רואה. לעומת חיתולים למבוגרים שאינם מותאמים לגוף ואינם מספקים את הדיסקרטיות הראויה.
  • אקטיביות – לא סתם המשפט שמלווה את תחתוני for Women  Depend הוא "מתאימים לקצב החיים שלך". באמצעות חגורה אלסטית ייחודית, ההתאמה מדויקת למבנה הגוף הנשי ומקסימום ספיגה, תחתוני  for Women  Depend מאפשרים לך להמשיך לחיות את החיים בקצב שלך מבלי חשש וחוסר נוחות. את זה אי אפשר להגיד על חיתולים למבוגרים שאינם מותאמים לפעולות אקטיביות ומשמשים אנשים סיעודיים שלרוב נמצאים במצבים של ישיבה או שכיבה.

אבל אל תאמיני רק למה שאנחנו אומרים. הזמיני עוד היום ערכת התנסות ותגלי בעצמך כמה נוחות וביטחון תרגישי עם תחתוני Depend for Women להזמנת ערכת התנסות חינם >>