תפריט נגישות
X

סופגת יותר, יבשה יותר: ההבדל בין תחבושת דיפנד לבין תחבושת היגיינית רגילה

אם את שוקלת לרכוש בפעם הראשונה חבילת תחבושות דיפנד, את בטח תוהה מה ההבדל בין תחבושות דיפנד לבין תחבושות היגייניות רגילות לזמן מחזור. אנחנו ב-Depend for women נעשה לך סדר בדברים, כך שתקבלי את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך.

א  א
14:49
20.4.15

סופגת יותר, יבשה יותר: ההבדל בין תחבושת דיפנד לבין תחבושת היגיינית רגילה

כעיקרון, תחבושות היגייניות רגילות נועדו לספק מענה לצרכים שלך בזמן המחזור והן עושות זאת בצורה נפלאה. יחד עם זאת, אם את חווה בריחת שתן קלה מצבך שונה ואת זקוקה למענה איכותי ודיסקרטי שיאפשר לך להמשיך את חייך כרגיל מבלי לחשוש מנזילות וריחות לא נעימים.
תחבושות דיפנד אמנם נראות כמו תחבושות היגייניות רגילות אך הן אינן כאלה. כל אחת מתחבושות הסדרה תוכננה על מנת לתת מענה מלא ומותאם עבור נשים החוות בריחת שתן קלה.

  • ספיגה – תחבושות דיפנד סופגות עד פי 10 מתחבושות היגייניות רגילות, כך שאת לא צריכה לחשוש מנזילות לא רצויות
  • נטרול ריחות – תחבושות דיפנד מנטרלות לחלוטין ריחות לא נעימים ומספקות לך דיסקרטיות מלאה
  • תחושת יובש – הטכנולוגיה ייחודית של תחבושות דיפנד מבטיחה ספיגה מלאה של הנוזל על מנת שתיהני מתחושת יובש לאורך זמן

לרשותך מגן תחתון ו- 5 סוגים של תחבושות ברמות ספיגה שונות המאפשרות התאמה מדויקת וביטחון מלא.

תחבושות דיפנד: חלק בלתי נפרד מאיכות החיים

שימוש בתחבושות דיפנד ישפרו פלאים את איכות החיים שלך. יחד עם זאת, אם את חווה בריחת שתן קלה, כדאי שתאמצי שינויים נוספים באורח החיים שיגרמו להקלה על התופעה ולהמשך שגרת חיים מלאה וטובה. השינוי העיקרי המומלץ על ידי מומחים בתחום, הוא שינוי בהרגלי התזונה. קפאין, ניקוטין, אלכוהול, ומשקאות חומציים כמו מיץ תפוזים, גורמים לגירוי של שלפוחית השתן, ועלולים להרע את תופעת בריחת השתן. שתייה מרובה של מים, לעומת זאת, מיטיבה את המצב מכיוון שהיא שומרת על שתן ברמת חומציות נמוכה, ובכך נמנע גירוי של השלפוחית.
בנוסף לשינוי בתזונה, חשוב מאוד לשלב במהלך היום יום תרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן. כיום, קיימות טכניקות התעמלות שונות כמו למשל שיטת פאולה ופילאטיס ששמות דגש על חיזוק שרירי רצפת האגן באמצעות תרגילים שכמעט כל אחת יכולה לעשות. חיזוק שרירים אלה לא מבטיח מניעה מוחלטת של בריחת שתן, אך בהחלט יכול להביא להטבה במצב.

לקבלת ייעוץ ולקבלת ערכת התנסות התקשרי 2460*