עמוד הבית > מגזין Depend > מתכננים חופשה חלומית? אל תתנו לבריחת השתן להפריע לכם…

מתכננים חופשה חלומית? אל תתנו לבריחת השתן להפריע לכם…

יציאה לחופשה חלומית עלולה להפוך לסיוט בקרב מי שחווה בריחת שתן. הנה מספר טיפים והמלצות מעשיות, שיאפשרו לכם לנהל חיים פעילים ומלאים, ולצאת לחופשה מלאת חוויות ונטולת דאגות

עמידה בתור לבדיקה הבטחונית בשדה התעופה מלווה לעתים קרובות בהמתנה מייגעת, אבל עבור אלו החווים בריחת שתן, ההמתנה יכולה להיות מאתגרת עוד יותר, והפחד מאיבוד שליטה על הסוגרים יכול להפוך את החופשה החלומית לסיוט. מחקר שנערך על ידי Depend מראה כי יותר ממיליון אוסטרלים בגילאי 40 ומעלה מושפעים מאוד מבעיות בשלפוחית ​​השתן, סובלים מחרדה ומביטחון עצמי ירוד, ומגבילים את עצמם מלהשתתף בפעילויות שונות, בהן גם ביטול או דחייה של יציאה לחופשה.

בעוד שבקרב רבע מהנשאלים בריחת שתן משפיעה לרעה על הנסיעות היומיומיות שלהם, הרי שבטיולים ארוכים יותר – המספר כמעט כפול, בעיקר בשל העובדה שיציאה לחופשה משמעה מפגשים חברתיים עם בני משפחה וחברים וימי טיול ארוכים בהם לא תמיד נמצאים בקרבת שירותים.

למרבה המזל, ישנן דרכים מעשיות רבות להתמודד עם בריחת שתן, שיאפשרו לכם לנהל חיים פעילים ומלאים, ולהגשים את החופשה החלומית שלכם באופן מלא. הנה מספר טיפים איך לעשות את זה כמו שצריך:

חווים בריחת שתן? אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת לשיחת ייעוץ ולתמיכה בטלפון 2460*